Cewka D14E-30W-12D-H P/N: 322593
Dostępność: Na wyczerpaniu / ostatnie sztuki
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena regularna:
175.11
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Cena regularna:
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Danfoss
Kod produktu: CD14E30W12DH
Opis
Cewka D14E-30W-12D-H – Danfoss
Dane techniczne
  • Marka / producent: Danfoss
  • Kod towaru: CD14E30W12DH
  • Kod producenta (P/N): 322593
  • Symbol: D14E-30W-12D-H
  • EAN: 2010000297162
  • Napięcie: 12 VDC
  • Moc: 30 W
  • Otwór wewnętrzny: 22,2 mm
  • Długość cewki: 59 mm