Cewka H16-12D-29W-DE P/N: 11039516
Dostępność: Średnia ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena regularna:
90.56
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Cena regularna:
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Danfoss
Kod produktu: CH1612D29WDE
Opis
Cewka H16-12D-29W-DE – Danfoss
Dane techniczne
  • Marka / producent: Danfoss
  • Kod towaru: CH1612D29WDE
  • Kod producenta (P/N): 11039516
  • Symbol: H16-12D-29W-DE
  • EAN: 2010001110781
  • Napięcie: 12 VDC
  • Moc: 29 W
  • Otwór wewnętrzny: 16,1 mm
  • Długość cewki: 49,8 mm